Sťahujeme a inštalujeme eToro

K obchodnému systému eToro je možné pristupovať dvoma spôsobmi. Jednou možnosťou je inštalácia samostatnej aplikácie eToro, ktorej obsluha ponúka viac komfortu. Druhou možnosťou prístupu je eToro WebTrader, ku ktorého spusteniu stačí internetový prehliadač. Obsluha WebTradera však nie je taká jednoduchá ako v prípade samostatnej aplikácie, neponúka napríklad obchodovanie v grafickom režime.

Registrácia

  1. Kedykoľvek v priebehu prezerania tohto webu kliknite na odkaz Začať obchodovať.
  2. Zadaním užívateľského mena, hesla a ďalších údajov sa registrujete do systému eToro. Povinné údaje sú označené hviezdičkou. Jednotlivé kolónky vypĺňajte bez slovenskej diakritiky, inak nebude možné registráciu dokončiť.

Registrační formulář eToro

Inštalácia aplikácie

1. Po úspešnom dokončení registrácie kliknite na tlačidlo Začať obchodovať, čím pristúpite k inštalácii platformy eToro.
Klikněte na tlačítko začít obchodovat

2. Stiahnite si inštalačnú aplikáciu
Stažení instalační aplikace

3. Spustite inštalačnú aplikáciu a postupujte podľa sprievodcu inštaláciou. Súčasťou inštalácie je aj výber jazyka. Nie je však potrebné si s ním lámať hlavu, zmenu je možné uskutočniť aj neskôr priamo v nastavení aplikácie. Slovenčinu v ponuke bohužiaľ nenájdeme.
Výběr jazyka

4. Po dokončení inštalácie sa prihláste pomocou mena a hesla, ktoré ste zadali v priebehu registrácie. Vstúpite tým do režimu obchodovania s reálnymi peniazmi. Odtiaľ je možné kedykoľvek prejsť do tréningového módu, pre ten však potrebujete novú registráciu.
Přihlášení do aplikace

5. Začnite obchodovať a zarábať. Začiatočníkom pre prvé kroky odporúčame predovšetkým nášho Sprievodcu aplikáciou v slovenčine a ďalšie manuály eToro v angličtine.

eToro Web Trader

Ak si zvolíte na administráciu svojich obchodných transakcií prostredie internetového prehliadača, prakticky pre Vás z vyššie uvedeného postupu odpadajú kroky 1 – 3. Na svoj účet budete môcť pristupovať z akéhokoľvek počítača pripojeného k internetu. Budete sa však musieť zmieriť s o niečo pomalšou odozvou a menším komfortom práce.

Pre vstup do eToro WebTrader zadajte do svojho prehliadača adresu: www.etoro.com/WebTrader/

eToro WebTrader